Beton Silme + Beton Parlatma , Beton Silim Firması

Yoğun kullanımı olan beton zeminlerde buna bağlı olarak zaman içinde kararmalar ve kirli bir görüntü meydana gelir. Klasik temizlik yöntemleri ile temizlenemeyen bu yüzeyler için uzman bir el gerekir. Bu işi yapacak  beton silim ustası firması ve tekniği ile güven vermelidir.

Benzer temizlik ihtiyacı mermer yüzeyler için de gerekebilir. Mermer silimi için de aynı hizmeti firmamızdan güvenilir bir şekilde alabilirsiniz. Temizlikten uzak görünen yüzeyler sizi korkutmasın. Tek ihtiyacınız olan işinin uzmanı bir beton silim firması.

Eski Beton Silimi,  Mozaik Silimi, Karo,  Paledyen Silimi, Çini, Zemin Silimi Parlatma Ve Cilalama Hizmetleri

 

Beton Silimi Nedir?

Beton silimi, yüzey silme makineleri ile kirli bir görünümü olan beton yüzeylerin kazıma, honlama ve parlatma usulleri ile aşındırılıp mermer ve granit parlaklığı derecesine kavuşturulması işlemidir. Beton silimi ve parlatma olarak tabir edilen bu işlem, bir yüzey kaplama değildir. Bu işlemde çalışılan beton zemine, çevreye zarar verecek hiçbir kimyasal yansıtılmaz.

Beton zeminler silinirken teknolojik araçlar ile beton zeminlerin yüzeylerinde var olan pürüzler ortadan kaldırılır.

Firmamızın uyguladığı beton silimi yöntemi ile tamamı ile çevre dostu, çok uzun ömürlü ve ekonomik zeminler ortaya çıkar. Beton silimi ve parlatma işlemi her geçen gün daha fazla ilgi görmesi ile bilinir..

Beton Silimi ve Beton Parlatma

Beton silimi işleminin beraberinde beton parlatma da gelmektedir. Silimi yapılan zeminin parlatılması için de ekibimiz ile kaliteli hizmet sunuyoruz. Zaman içinde kararıp kirli bir görüntü oluşan zeminler sizi artık korkutmasın.

İhtiyacınız olan zemin silimi konusunda hızlı ve ekonomik sonuç almak için hemen bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Beton Nasıl Olmalı?

Yeni dökülmüş beton zeminlerin silme ve parlatma işlemi için en az 28 gün süre gerekmektedir. 28 gün süresini doldurmuş her türlü beton zemin için işleme geçilebilir.

Beton parlatma işlemi için beton zeminin yeni veya eski durumda olması önemli değildir. Yeni atılmış ve usulüne uygun bir şekilde perdahı yapılmış olan beton yüzeyler, aşınmış durumda bulunan beton yüzeylere göre daha az kazıma, honlama ve parlatma işlemine ihtiyaç duyar. Bu zeminlerde yapılacak işlemler hızlı ve ekonomik olması ile öne çıkar.

beton silimcisi , beton silme ustası , zemin silimi +  beton silim fiyatları , beton silme m2 fiyatları

Yüzey durumu çok kirli bulunan çatlak ve çukurları fazla olan beton yüzeylerin silinmesi ve parlatılması da mümkün olmaktadır. Sert beton yüzeylerde parlatma sonucu ortaya çıkarılan parlaklık düzeyi, yumuşak betonlara nazaran çok daha etkili ve estetik olmaktadır. Bunun ile birlikte sert beton yüzeylerin parlatılmasından sonra bu yüzeylerde aşınma ve çizilme daha zor oluşacağından, sert beton yüzeyler parlaklığını, yumuşak beton yüzeylere göre çok daha uzun süre korumaları ile öne çıkarlar.

Parlatılacak zeminin beton perdahı çok iyi durumda ve beton döküldüğünde hava kabarcıklarının oluşmaması için vibrasyonu iyi bir şekilde yapılmış, betonun çatlamasını engellemek için poliproilen elyaf katkıları ile destekleme yapılmış ise parlatıldıktan sonra elde edilecek sonuç da çok etkili ve estetik olmaktadır.

Beton Zemin ve  Beton Silimi Faydaları Nelerdir?

 • Üzerinde yoğun bir yürüme trafiği ve forklift, kamyon gibi ağır sanayi araçlarının çokça gezindiği zeminlerin temizliğini sağlaması açısından beton silimi yöntemi idealdir.
 • Bakım maliyetinin az olması sebebi ile daha sık tercih edilen beton zeminler bir parlatma işleminden sonra 5‐10 yıl sadece su ve paspas ile temizlenerek kullanılabilir.
 •  Beton silimi işleminde çevreye dost malzeme kullanılır.
 • Beton zeminler ısıya ve yanmaya karşı çok dayanıklıdır
 • Aşınmalara karşı çok dayanıklı oluşları ile kullanım ömrü en uzun zeminlerden biri olarak da öne çıkarlar.
 • Beton silimi ile beton tozmaları tamamen engellendiği için beton zeminlerin nefes alması sağlanır.
 • Beton silimi uygulamasının çok kolay ve pratik oluşu ile uygulama sırasında zeminin kullanılması da mümkündür. Bir fabrika, depo, otopark zemini silimi veya büyük süpermarketlerin beton zeminleri silinip parlatılırken zemin kullanılmaya devam edilebilir.
 • Beton siliminde kullanılan temizlik malzemesi kokusuzdur ve uçucu madde içermez.
 • Beton zeminler ışığı yansıtma özellikleri ile aydınlatma giderlerini yarı yarıya azaltabilir. Beton silimi ile yapılan temizlik sonrası bu özellik daha da kuvvetlenir.
 • Silimi ve parlatılması yapılmış beton zeminler hijyenik oluşları ve alerjik bir özellikleri olmadığından Amerika gibi ülkelerde bütün okulların zeminlerinde çokça tercih edilir.
 • Kaymaya karşı yüksek sürtünme katsayısı.
 • Beton zeminlerin silim aşamasında elmaslar ile parlatılması sonrasında bir kaplama malzemesi gibi soyulma ve kalkma durumu yaşanmaz. Beton zeminler, parlaklığını çok uzun süre koruması ile öne çıkar.

 Beton silimi işlemi için güvenilir ve ekonomik bir hizmet istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Hizmetlerimiz, müşterilerimizin yüzünün gülmesine ve memnuniyetine odaklı olarak ilerlemektedir.

Uzman ekibimiz ve titiz çalışmalarımız sonucunda aldığımız görevleri sorunsuz bir şekilde teslim etmek temel amacımızdır. Firmamız ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için resmi web sitemizde yer alan iletişim numaraları üzerinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Beton Silimi,   Zemin Silimi,  Paledyen Silim, Karo Silim,  Granit silim,  Otopark zemin silimi ,  Otopark beton silimi,  Teras beton silimi
BETON SİLME FİYATLARI , BETON SİLME M2 FİYATLARI, BETON SİLİM FİRMASI, BETON SİLİM ŞİRKETİ